Dziewczyny poszukiwane!

  W dzisiejszych czasach tego rodzaju ogłoszenia to wielka rzadkość; cieszmy się nimi, zanim nastanie wszechgender. Albo kalifat. Otóż - trzech dżentelmenów potrzebuje Pani do towarzystwa. Wymagania skromne - musi napierać na trasie długiej Rajdu 360°, nic poza tym... No, pewnie nie mieliby nic przeciwko temu, żeby jeszcze napierała mocno - ale, to już do uzgodnienia z zainteresowanymi. A takich są dwie gromadki - jedna krajowa, druga dewizowa.

  Krajowa to ziomki z gór - Maciek Pońc, Piotrek Pilak oraz Tomasz Kołder. Solidne chłopaki, przystojne, w dodatku dobrze wychowani, więc polecić mogę w ciemno takie towarzystwo na majowy weekend. Tylko się nie pchać... Druuga oferta towarzyska nadeszła ze Szwecji. Niejaki Martin Feuk deklaruje, że jest ich trzech - ale brakuje niewiasty do uzupełnienia składu. Martina nie znam, ale skoro interesuje się zawodami, to na pewno warto poznać człowieka. I porajdować wspólnie.

  Zatem - Miłe Panie; brać, przebierać, decydować! Do zawodów jeszcze nieco ponad miesiąc, ale warto zawczasu się zdecydować. Nam tez będzie miło, kiedy się ekipy dopełnią i stawią na starcie...

Komentarze