(Prawie) same dobre wiadomości!

  Dzisiaj mamy niemal same dobre wiadomości dla uczestników Rajdu 360! Proszę czytać uważnie, wyciągać wnioski i wznosić okrzyki entuzjazmu. Oto lista komunikatów, które mogą Was ucieszyć:

  • pojawiły się schematy tras. Wprawdzie już wcześniej było wiadomo, co i po czym, ale teraz jeszcze estetycznie to wygląda!
  • Inżynier Twaryszczuk okazał się być człowiekiem gołębiego serca (albo na takiego pozuje), bowiem wspaniałomyślnie zgodził się, by na trasie długiej obowiązkowe były tylko DWA komplety szpeju na zespół. To znaczy - z trzema albo czterema będzie szybciej, ale wystarczą i dwa. No, czy nie dobry człowiek?...
  • teraz prezent dla śpiochów; start trasy długiej przesunięty jest z godziny 08.00 (sobota, 30.kwietnia, to akurat pozostaje bez zmian) na godzinę 10.00. Aktualny rozkład jazdy do obejrzenia w zakładce informacje.

No, to teraz te mniej optymistyczne komunikaty. Po pierwsze - zamykamy zgłoszenia, ewentualni spóźnialscy niechaj najpierw zadzwonią, że planują przyjazd... Po drugie - start długiej później, ale meta o tej samej porze. Czyli - limit się skurczył o 2 godziny. Po trzecie - wejście do bazy mamy dopiero po południu (rano są tam lekcje, jak to w szkole) - więc i tu pierwotny rozkład jazdy uległ skorygowaniu.

 No i - jeszcze jedna informacja; dziś o 21.00 w Jakuszycach było -2°C i prószył śnieżek... Ale tak ogólnie, to przeważają te dobre wiadomości.